Blahuta ElektroBlahuta Elektro, prov. Lešitínská 47, 719 00 Ostrava-Kunčice, tel./fax: 59 568 22 36, tel.: 59 623 75 93, eurotel: 602 785 370, web:www.blahuta-elektro.ostravsko.com, mail:blahuta@ostravsko.com

 

PŘEDŘADNÍKY   NA   LIŠTĚ

 

Touto podkategorii bychom chtěli informovat naši odbornou i laickou  veřejnost o možnosti výroby a dodávek předřadníků pro svítidla umístěna mimo svítidlo, kde z různých provozních důvodů je vyžadována instalace předřadníků pouze na liště různých rozměrů za účelem umístění do rozvaděče nebo do sloupů.

Jde o čistě zákazkovou výrobu jakéhokoliv množství a pro jakékoliv příkony a nejrůznější světelné zdroje. Při výrobě těchto napájecích jednotek jsou využívány komponenty (tlumivky a případně zapalovače) od rakoské firmy TridonicAtco, zatímco kondenzátory jsou instalovány převážně s přetlakovou trhací pojistkou typu "B" s hliníkovým obalem italské provenience.

Pro výrobu předřadníků umísťovaných ve skříních využíváme hlavně z teplotních  a prostorových důvodů plastové skříně typ "APO" a "ARIA" o kterých se dočtete další podrobnosti v podkategorii:

 

  • PLASTOVÉ SKŘÍNĚ TYP "APO" a "ARIA" DO 2000W
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu