Blahuta ElektroBlahuta Elektro, prov. Lešitínská 47, 719 00 Ostrava-Kunčice, tel./fax: 59 568 22 36, tel.: 59 623 75 93, eurotel: 602 785 370, web:www.blahuta-elektro.ostravsko.com, mail:blahuta@ostravsko.com

Komponenty pro veškeré světelné zdroje

V rámci naší výrobní , servisní i prodejní činnosti v oblasti světelné techniky používáme široký sortiment nejrůznějších komponentů pro světelné zdroje. Jsou to především předřadné přístroje a zapalovače pro vysokotlaké výbojky , magnetické i elektronické předřadníky pro lineární a kompaktní zářivky, moduly pro nouzové osvětlení a jiné přístroje.

Tridonic GmbH + Co KG

Na našem trhu existuje samozřejmě celá řada těchto výrobků od různých světových výrobců.

Naše dlouholetá zkušenost s výrobky firmy  Tridonic ,  datující se až před  počátek  činnosti naší firmy, kvalita, spolehlivost a technická úroveň výrobků této firmy  vedla nás k rozhodnutí preferovat v naší výrobě a při  servisních pracech  výrobky tohoto výrobce a tak dbát na dlouhodobě  vysokou technickou úroveň našich svítidel. 

Proto téměř 20 let úzce spolupracujeme s touto firmou, nakujeme jejich výrobky, používáme při naší činnosti  a v neposlední řadě také   d o p l ň k o v ě  prodáváme výrobky ze sortimentu firmy TridonicAtco ostatním uživatelům či zákazníkům.

Odkazujeme proto na naši podkategorii  - výrobce "TRIDONIC",  kde naleznete přehled výrobků této firmy. Pokud budete mít zájem o některé z komponentů jsme připraveni Vám podat informace nebo Vás odkazujeme na internetové stránky firmy TridonicAtco a to : www.tridonic.com, kde naleznete podrobné technické informace o jednotlivých produktech.

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu