Blahuta ElektroBlahuta Elektro, prov. Lešitínská 47, 719 00 Ostrava-Kunčice, tel./fax: 59 568 22 36, tel.: 59 623 75 93, eurotel: 602 785 370, web:www.blahuta-elektro.ostravsko.com, mail:blahuta@ostravsko.com

SVĚTELNÉ   KONDENZÁTORY

K výrobě svítidel  především menších  příkonů, tzn.  svítidel do 400 W,  používá naše firma zpravidla kondenzátory běžně dostupné na našem trhu.

Jedná se o kondenzátory zpravidla v plastovém pouzdře, různého provedení a uchycení, ale kondenzátory typu "A".

SVĚTELNÉ KONDENZÁTORY S PŘETLAKOVOU TRHACÍ POJISTKOU TYP "B"

 

K výrobě předřadníků pro svítidla vyšších příkonů dovážíme a používáme kondenzátory italské ho původu-ITALFARAD typu „B“.

Kondenzátory s přetlakovou trhací pojistkou typu "B"  jsou sice dražší než kondenzátory typu „A“, ale odstraňují příčiny zahoření odpojením kondenzátorů od napájecí sítě.

Odpojení zajišťuje mechanická přetlaková trhací pojistka. Jde sice o nevratný proces, který znehodnotí kondenzátor, avšak zamezí vzniku škod především v případě větší koncentrace svítidel v osvětlovací soustavě.

Pro naši potřebu používáme pouze kondenzátory některých kapacit.  Ovšem v rámci již dlouhodobých obchodních vztahů se zahraničním dodavatelem můžeme nabídnout, zajistit, dovézt a dodat kondenzátory o různých kapacitách podle potřeby trhu.

 Proto doporučujeme našim potenciálním zákazníkům obrátit se na  následné podkategorie našich webových stránek, kde naleznete podrobnější technické informace.

 

typ "MFR 1", pojistka "B"

typ "MFR 40, pojistka "B"

 

 

 

 

 

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu