Blahuta ElektroBlahuta Elektro, prov. Lešitínská 47, 719 00 Ostrava-Kunčice, tel./fax: 59 568 22 36, tel.: 59 623 75 93, eurotel: 602 785 370, web:www.blahuta-elektro.ostravsko.com, mail:blahuta@ostravsko.com

POULIČNÍ   SVÍTIDLA   DO   1000 W

Do této kategorie zařazujeme  pouliční svítidla italského výrobce "GRECHI", která je specialistou na pouliční osvětlení. Z celého širokého sortimentu této firmy jsme zařadili do  této podkategorie výrobky:

 

  • POLLICINO
  • LUMADINA
  • LUMADA
  • VARIALUMEN 1000 L
  • UVBANO

 

Svítidlo POLLICINO je svítidlo s plochým sklem o příkonu do 100 W určené pro rtuťové výbojky 80 W a převážně sodíkové  výbojky od 70 do 100 W. Svítidla jsou dodávána podle použité výbojky s objímkou buďto E27 nebo E40.

Svítidla LUMADA a LUMADINA jsou svítidla pro venkovní osvětlení určena pro náročnější klientelu. Zatímco svítidla typu Pollicino jsou vyrobena z polykarbonátu, tělesa svítidel Lumadina a Lumada jsou zhotovena z tlakově litého hliníku a patří do vyšší cenové kategorie.

V případě zájmu zákazníků můžeme zajistit a dodat svítidlo IPERBOLE VP s plochým sklem, které je určeno pro rtuťové výbojky 250 W, halogenidové výbojky od 250 W do 400 W a sodíkové výbojky do příkonu 600 W.  Pro příkony do 250 W jsou vhodná také svítídla PARABOLA VP (ploché sklo) a ELLISE VL v provedení VP - ploché sklo, VR - prismatické sklo a P/M - polykarbonát /  metakrylát.  Tělesa všech těchto svítidel mají svůj původ u italské firmy Grechi a  na jejich webových stránkách www.grechi.com naleznete další podrobnosti, případně se s důvěrou obrátíte na naši firmu Ing. Jaroslav Blahuta - ELEKTRO.

Mimo tato svítidla si dovolujeme také představit a nabídnout svítidla dalšího italského výrobce a to firmy "TECHOLIGHT", t.j.  svítidla typu VARIALUMEN 1000 L nalézající své uplatnění  hlavně při osvětlování dálnic a ostatních komunikací.  Technická data a ostatní informace vč. vyobrazení naleznete v podkategorii této stránky "průmyslová svítidla závěsná typ "VARIALUMEN" do 1000W. 

Dalším z řady námi nabízených pouličních svítidel stojí za zmínku velmi efektivní pouliční svítidlo typu  UVBANO vhodné pro osvětlování náměstí, křižovatek, a parkovacích prostor. Pro své vlastnosti umělohmotného tělesa s plochým sklem doplnilo svítidlo UVBANO vhodně náš sortiment výbojkových , pouličních svítidel.

 

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu